• Свеж
Симпатична Сина Поларна Мечка Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање Полица

Симпатична Сина Поларна Мечка Рек Организатор со 5 Куки Ѕид Бања, Кујна Полица Рек Мултифункционален Складирање

Buyers rating:
DEN 455.52

Од стока

Димензија : Кука висина:1.Чување на рек вклучува и прибор за инсталација, како што се завртки и алатки.Примена : Muti-кука дизајн за да се задоволат основните потреби на едно време.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Мали складирање оддел за зголемување на екстра простор.Димензија : Кука висина:1.Можете лесно да го инсталирате во било која локација од себе.Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како што се писмо,чешел,пенкало,Ножици,датотеки.Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан, бар, гаража и алатка соба и сл.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.Стап и притиснете го држат цврсто за 15 секунди,тоа може да се користи по 3-4 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Lonffery Крпа Решетката и Крпа Прстен
  • Свеж
Се проценува:

Lonffery Крпа Решетката и Крпа Прстен

Крпа Прстен : Полиран и Хром финиш, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.И то

DEN 647.76