• Свеж
Алуминиумска Мрежа Плочи Мала Мрежа Orifice Одбор,Индустриска Контрола Компонента 311600880232 11 x 29 Дупки 88 x 232mm

Алуминиумска Мрежа Плочи Мала Мрежа Orifice Одбор,Индустриска Контрола Компонента 311600880232 11 x 29 Дупки

Buyers rating:
DEN 292.56

Од стока

【ВИСОКА КОМПАТИБИЛНОСТ】Дава чист и едноставен начин на градба, додека одржување на компатибилност со други градежни системи.2.5 mm дебелина одговара на дебелината на повеќето други големи структурни делови во изгради систем. 【АЛУМИНИУМСКА МРЕЖА ПЛОЧА】го Користите овој производ можете да додадете поддршка како заградата да се закачите на нешто да, или како трим панел да се добие само правото изглед за вашиот изгради. 【DIY ИНСТАЛАЦИЈА】Содржи 4mm дупки на едноставна мрежа од 8мм, така што може да изберете повеќе инсталација методи, додека одржување на моделот. 【ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМ】Алуминиум хелиум има одличен strengthtoweight размер, со мали димензии и добри перформанси. 【ШЕМА ПЛОЧИ】Како што сугерира името, моделот плочи имаат shouyu шема по должината на чинија.Спецификација : Предмет Тип : Алуминиумска Мрежа Плочи Производ Материјал : Алуминиум Производ Модел : 3116-0088-0232 Спецификација на Производот : 11 x 29 дупки Прибл. 88 x 232mm / 3.5 x 9.1 во Пакет Листа : 1 x Мрежа Плочи.

Карактеристиките

Item Type:
Aluminum Grid Plates
Product Material:
Aluminum
Product Model:
3116-0088-0232
Product Specifications:
11 x 29 holes Approx. 88 x 232mm / 3.5 x 9.1in
Package List:
1 x Grid Plates :

Вака можеби ќе ви се допадне