• Свеж
GROHE 26457000 Еуфорија 260 Туш Главата со 3 Спреј Модели, 10 Инчи, Хром

GROHE 26457000 Еуфорија 260 Туш Главата со 3 Спреј Модели, 10 Инчи, Хром

Buyers rating:
DEN 3309.60

Од стока

На GROHE Еуфорија 260 Smart Control главата туш – уникатен туширање стил и флексибилност. 10" спреј за лице за максимална покриеност.Интелигентно конструиран за да се намали потрошувачката на вода, GROHE Dream Spray дистрибуира вода рамномерно на секоја млазницата за сигурен туширање искуство.На Smart Rain Спреј е поширок за зацврсна уште релаксирачки искуство и Дожд Спреј ги користи сите млазници за дарежлив спреј плоча за полно тело покриеност и навистина неподносливо туш.Оваа технологија е дополнета од страна на еко функција, овозможувајќи му на корисникот да се намали количината на вода која се користи од страна на до 20%.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Делта RP43214 Showerhead, Хром
  • Свеж
Се проценува:

Делта RP43214 Showerhead, Хром

2.0 gpm, 7.6 L / min.Вода Ефикасен Производ состанок CALGreen стандарди.Хром.Земја на Потекло : Кина.Опис на производ

DEN 343.92