• Свеж
WOLIBEER Кристал Бања Прибор, Злато Крпа Прстен Крпа Бар Тоалетна Хартија Носителот Крпа Кука Ѕид Монтирани 5 Парчиња

WOLIBEER Кристал Бања Прибор, Злато Крпа Прстен Крпа Бар Тоалетна Хартија Носителот Крпа Кука Ѕид Монтирани

Buyers rating:
DEN 743.76

Од стока

【Кристална Топка База】 : На rhombus е сјајна, повеќе благородна и модата. 【Прилагодливи Крпа Прстен】:Крпа прстен може да се ротира до 180 °, кој е многу лесен и флексибилен. 【Погодно Ткиво Хартија Носителот】 : Три поставени методи:лево, десно или горе, погоден за големи или мали тркалаат хартија. 【Доволно Простор】 : крпа бар може да се одржи 3 или 4 крпи, која може да се сретне нормални семејни потреби. 【Лесно да Installl】 : Со инсталацијата настава, можете да ја завршите инсталацијата во неколку минути.WOLIBEER Кристал Бања Прибор, Злато Крпа Прстен Крпа Бар Тоалетна Хартија Носителот Крпа кука Ѕид Монтирани 5 Парчиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне