• Свеж
CNC Вежби ZD02 14mm -50мм Indexable Вметнете Вежби WCMT Внесува Дупчење Плитки Дупки (Дупка со Дијаметар : ZD02 25 XP25 WC05)

CNC Вежби ZD02 14mm -50мм Indexable Вметнете Вежби WCMT Внесува Дупчење Плитки Дупки (Дупка со Дијаметар :

Buyers rating:
DEN 1737.60

Од стока

Брзо празнење на железо чипови.Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на железо чипови и не се држиме до вежба.Внатрешни ладење вежба, континуирано дупчење, висока удирање ефикасност.Пакет листа : 1 BUC вежба (не вклучуваат инсерти).Име : indexable вметнете Вежба Материјал : Висока Брзина Steel Drilling Дијаметар : 14-50mm Drilling Длабочина Тип : 2 DCooling Систем : Со coolant holes Suitable WC insert (внеси).Пакет листа : 1 BUC вежба (не вклучуваат инсерти).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне