• Свеж
litymitzromq Кутре Подигнат Куче Обука Вест Облека со Влечење Јаже Милениче Материјали

litymitzromq Кутре Подигнат Куче Обука Вест Облека со Влечење Јаже Милениче Материјали

Buyers rating:
DEN 856.80

Од стока

Миленичиња подигнат со прилагодливи токи и рефлексивни дизајн, така што е погодно да се стави на и полетување, и тоа лесно може да го привлече вниманието на другите за домашни миленици, што го прави прошетка на вашето куче безбедно во текот на ноќта.)Големина : M, Биста : 40cm-55cm/15.59", Вратот Обемот : 36cm/14.75", Вратот Обемот : 24cm/9.Кој дише мрежа, миленичиња се подигнат ќе не направи миленичиња се чувствуваат заостанато и обезбедува поголема удобност за вашето домашно милениче, во исто време тоа да може ефективно да се намали шок и брзање оштетување, како и намалување на штета на кучето е коските.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x домашно Милениче се Подигнат 1 x Милениче Поводник.Направени од високо-квалитет на решетката ткаенина материјал, домашно милениче се подигнат е мека, тешки и носат.Во исто време, тоа може ефикасно да се намали шок и брзање штета, е лесно да се оштети кучето е коски, а, исто така, го прави полесно за сопственикот да одиме на кучето.Погоден за мали и средни кучиња, и се користи компатибилен со шетаат кучиња, прошетка, патување, пешачење, итн.5 kg (Прибл.Со карактеристиките на дише мрежа, миленичиња се подигнат ќе не направи миленичиња се чувствуваат заостанато и обезбедува поголема удобност за вашето домашно милениче, во исто време тоа да може ефективно да се намали шок и брзање оштетување, како и намалување на штета на кучето е коските.65", Вратот Обемот : 32cm/12.5-10kg (Прибл.Спецификации : Нашите миленичиња се подигнат е со добра breathability, кој ќе не направи миленичиња се чувствуваат заостанато и обезбедува поголема удобност за вашето домашно милениче.45", Предложил Тежина : во рок од 2,5 кг (Прибл.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б
  • Свеж
Се проценува:

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б

нова вест стил темперамент како "искористување б".дијамант шема и цврсти schemed.тока & кука и јамка fastener.puppia

DEN 815.28