• Свеж
HOMZ 0402PKDC.02 Јаже се Справи со Када, Сет од 2, Розова, 2 Count

HOMZ 0402PKDC.02 Јаже се Справи со Када, Сет од 2, Розова, 2 Count

Buyers rating:
DEN 1660.80

Од стока

Оваа Homz комунални када е направена од цврсто пластични материјали со трајни јаже рачки за лесен транспорт.Се креативни и да се најде користи за нашите Homz 17 Литри Када.Надвор складирање, популарна употреба на овој када е како перење забавува!Оваа када може да се користи во играчка соба, бебе соба, детска соба, игра соба, dorm соба, перална, таванот, и/или резервни спалната соба.Користење на Homz складирање кофа во затворен простор е едноставно решение да содржат нередот.Направен во САД.Прави голема партија ладилникот или мраз градите.Можете лесно може да се пополни со листови, крпи и други куќа држете материјали и примателите ќе продолжи да го користи када за годините што доаѓаат!.Полни со вода, ова кофа брзо се претвора во када за вашето куче.Празни кади гнездо лесно простор за ефикасно складирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне