• Свеж
Карбонски Влакна Паричници за Мажите, Метални Пари Клип Паричник, Метал Паричникот за Мажи RFID Блокирање Технологија, Алуминиум Тенок Метал Паричникот Парични Кред

Карбонски Влакна Паричници за Мажите, Метални Пари Клип Паричник, Метал Паричникот за Мажи RFID Блокирање Технологија,

Buyers rating:
DEN 312.00

Од стока

Дишете лесно, бидејќи вашиот картички ќе биде опкружен со метално тело на овој паричник заштита од нив, дури и на најмоќните RFID Чип Читателите.075 kg Lining материјал - Јаглерод fiber Gender - Unisex Closure Тип - Карбонски Влакна Wallet Main Материјал - Јаглерод Fiber Style - Минималистички Алуминиум Wallets Function - Кредитна картичка во држачот и Пари клип со RFID blocking Package Вклучува : 1 x RFID блокирање на Паричник.Нема потреба да се грижите за вашиот подуени задниот џеб повеќе со оваа нова објави тенок картичка паричник.Контрола и еластична е силна и треба да се повлече на клапи да се извлече картички.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ RFID Блокирање - Здрав, тенок и висок квалитет на предниот џеб паричник.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Паричници направени од врвен квалитет на 304 нерѓосувачки челик вистински карбонски влакна материјал.СЛИМ & ULTRA LIGHT Јаглерод паричникот значително потенки отколку традиционалните паричници, лесно да има максимум 15 картички.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

NCAA Врежана Три Пати во Паричникот
  • Свеж
Се проценува:

NCAA Врежана Три Пати во Паричникот

Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Affordably цени паричник.Windowed ID слот и многу кредитна ка�

DEN 326.16
Herschel Снабдување Ко. Џек Големи RFID
  • Свеж
Се проценува:

Herschel Снабдување Ко. Џек Големи RFID

Увезени.Патување во стил со додадена складирање и додаде безбедност на Herschel Снабдување Co.™ Џек Големи RF

DEN 767.76
Herschel Снабдување Ко. Џек Големи RFID
  • Свеж
Се проценува:

Herschel Снабдување Ко. Џек Големи RFID

Направени во САД или Увезуваат.Патување во стил со додадена складирање и додаде безбедност на Herschel Снаб

DEN 767.76