• Свеж
RCARCA AH100R-Multiconductor Кабел, Unshielded, AWG 24, 0.2 mm2, 100 ft, 30.4 m (Пакување од 10)

RCARCA AH100R-Multiconductor Кабел, Unshielded, AWG 24, 0.2 mm2, 100 ft, 30.4 m (Пакување од 10)

Buyers rating:
DEN 1238.40

Од стока

ECCN : EAR99. Ro HS Согласност : Да се советува.Ro HS Phthalates во Согласност : Да се советува.SVHC : Да Се Советува.Карактеристики : Кабел Оклопна : Unshielded No.на Проводници : -Жица Мерач : 24 AWGConductor Областа на АДС : 0.2mm2 Reel Должина (Imperial) : 100ft Reel Должина (Метрички) : 30.4 m Jacket Боја : -No.на Макс Насоки x Влакно Големина на : -Диригент Материјал : -Јакна Материјал : PVCExternal Дијаметар : -Напон Оценка : -Палета на производи : Супер Flex на Говорникот Wire Product Спецификација : ECCN : EAR99 Ro HS во Согласност : Да се advised Ro HS Phthalates во Согласност : Да се advised SVHC : Да Се Советува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Фах Кабел, Заштитени, 16/3, 1000 Ft.
  • Свеж
Се проценува:

Фах Кабел, Заштитени, 16/3, 1000 Ft.

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

DEN 19219.68