• Свеж
Обичај Врежани Паричник,Лична Фото RFID Паричници за Мажите,Сопруг,Татко,Син,Персоналните Подароци

Обичај Врежани Паричник,Лична Фото RFID Паричници за Мажите,Сопруг,Татко,Син,Персоналните Подароци

Buyers rating:
DEN 767.76

Од стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Faux Кожа обвивка.Патент затворање. ➤ПРИЛАГОДЕНО ПАРИЧНИК -Персоналните со Име и презиме Почетна,вашата слика или некои инспирација зборови.Овие Обичај Паричници се Совршен Денот на Таткото, Роденден, Свадба Подарок за сопруг, татко, дечко итн.!Уникатен персоналните подароци, и може да биде Богатство Секојдневно!. ➤RFID БЛОКИРАЊЕ машки ПАРИЧНИК - Нашите паричници се опремени со напредна RFID СИГУРНА карта, единствен метал и композитни, конструиран специјално за да го блокира сигнали и заштита на вредни информации што се зачувани на RFID чипови од неовластен скенира. 3.99 за екстра СМАРТ картичка!. ➤СЛОБОДНИ ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА - ВНИМАНИЕ : Само лица во слика ќе биде изработен, НЕ се вклучени во background Advanced ласерски engrave вештина беше применет на оваа кожа паричник.7 стилови + 4 бои(црна, сина, светло кафена и темно кафена паричници.Тоа значи, ова е еден-на-еден вид подарок, направен само за вас!. ➤ПРЕПОЛНИ СО КАРАКТЕРИСТИКИ -Нашите персоналните СТП кожа паричници се одликува со сето она што тој треба да го носат сите најважен.Тоа вклучува јасна ID ракав, 6 кредитна картичка слотови, еден архивиран монета торбичка, две џебови за сметки, и архивиран бил ракав.Сите во компактен дизајн. ➤КАКО ДА го ПЕРСОНАЛИЗИРАТЕ-Изберете боја и стил➜Кликнете прилагодите сега➜Изберете дизајн➜Внесете го вашиот текст➜Заврши тоа!Добиете еден личен подарок за вашиот сопруг, татко, дечко!❤.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Herschel Снабдување Ко. Џек Големи RFID
  • Свеж
Се проценува:

Herschel Снабдување Ко. Џек Големи RFID

Увезени.Патување во стил со додадена складирање и додаде безбедност на Herschel Снабдување Co.™ Џек Големи RF

DEN 767.76
Herschel Снабдување Ко. Џек Големи RFID
  • Свеж
Се проценува:

Herschel Снабдување Ко. Џек Големи RFID

Направени во САД или Увезуваат.Патување во стил со додадена складирање и додаде безбедност на Herschel Снаб

DEN 767.76