• Свеж
Бесконечна Divider Системи Flambeau Inc Бесконечна Divider Кутии за Чување, 9.5 x 2.2 x 13.5, Јасно

Бесконечна Divider Системи Flambeau Inc Бесконечна Divider Кутии за Чување, 9.5 x 2.2 x 13.5, Јасно

Buyers rating:
DEN 667.92

Од стока

Идеални за организирање и чување на предмети од различни големини.Нуди прилагодени за складирање дека можат да бидат поделени во 1/8" на зумот.Едноставно snap вклучени dividers каде што ги сакате.Јасно боја овозможува лесна идентификација на содржината.Тешки-должност полипропилен изградба е rustproof, dentproof, отпорно на гребење и хемиски отпорни.Складирање кутија можат да бидат поделени во различни оддели во 1/8" зголемувања за кориснички складирање.Едноставно snap вклучени 16 dividers каде што сакате да ги создаде четири до 20 прегради.Ќе се одлучува за бројот на прегради и големината на секој оддел.Складирање кутија е идеален за организирање и чување на предмети од различни големини.Јасно боја овозможува лесна идентификација на содржината.Компактна големина ви овозможува да го однесе насекаде.Тешки-должност полипропилен изградба е rustproof, dentproof, отпорно на гребење и хемиски отпорни.Складирање кутија е лесно да се чисти и disinfect.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне