• Свеж
xigua Цвеќиња Anemone Пеперутки Складирање Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за Складирање Корпа за Организатор Играчки, Перница 20 D x 14 H

xigua Цвеќиња Anemone Пеперутки Складирање Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за

Buyers rating:
DEN 345.60

Од стока

Овие кошници се одржи сè, од препарирани животни, играчки и книги, да занает материјали, крпи и прекривки. 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња;декоративни складирање корпа за Домашна Канцеларија расадник Плакарот организаторот.Внатрешната обвивка е направен од 300 DPE водоотпорен материјал, кој може да се користи како валкана облека кошница; тоа е лесно за чистење, само избришете ја со влажна сунѓер или влажна крпа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне