• Свеж
Andover Здравствена заштита 3300WH-135 Coflex Не-Плетени Сплотена Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 3 Ширина, Бела, Латекс најголемиот Дел (Пакување од 135)

Andover Здравствена заштита 3300WH-135 Coflex Не-Плетени Сплотена Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 3 Ширина,

Buyers rating:
DEN 5407.44

Од стока

15' должина. 3 инчи.Материјал : латекс.Не-плетени.Пакување од 135. Економски себе-почитување завој која обезбедува одлични порозност во лесен удобно завој.Контролирани компресија – ќе не стегаат - 14 кг.затегнувачка цврстина.Обезбедува заштита супериорен лепливоста уште е лесно да се отстрани.Пот и отпорен на вода со не се лизга поддршка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне