• Свеж
ACD Топлина Притиснете Машина DIY Комбо Sublimationt Кошула преносот на Топлината Печатач за Mug/Кап/Фудбал/Шише/Пен/Чевли/Телефон Случај(Боја:5)

ACD Топлина Притиснете Машина DIY Комбо Sublimationt Кошула преносот на Топлината Печатач за Mug/Кап/Фудбал/Шише/Пен/Чевли/Телефон

Buyers rating:
DEN 2306.40

Од стока

[360° на РОТАЦИЈА] : Нашата притиснете машина со еден замав-далеку и водич железнички дизајн, нуди полн спектар притиснете директно и рамномерно, кој гарантира квалитетот на готовиот трансфери;Овозможува греење на елемент да биде преместена безбедно настрана, намалување на шансите за безбедност од случаен контакт. [ШИРОК КОРИСТИ] : Ова топлина притиснете може да се користи за да се префрлувате броеви, букви, или слики на т-маици, глувчето душеци, перници, сложувалки, меѓу другите предмети.Спецификација : Комбинација 4 : T-shirt притиснете машина+кригла прес(11oz)+шише press Combination 5 : T-shirt притиснете машина+кригла прес(11oz)+капа притиснете+пенкало press Combination 6 : T-shirt притиснете машина+7 компјутери сите големина кригла греење подлога(3oz, 6oz, 9oz, 11oz, 12oz, 17oz, (долго 9 OZ за шише) 15cm должина)Бесплатни Подароци, Вклучувајќи : Бесплатни Подароци : сублимација производиИспраќање на random1*т-shirt1*hat1*глувчето pad1*Puzzle1*keychain1* case1*отпорни на топлина tape10*сублимација paper Notices : напон : 220 V /110 The plug стандард : ЕУ plug/НИ plug/велика БРИТАНИЈА plug/AU plug/othersinkjet печатач(EPSON R330 ,R270,R290,T50=L801,1390=L1800,1400,1430)за да печатите слики во прв план.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне