• Свеж
Случаи Пластика за Девојка Заштита Печатење Крокодил Модел Компатибилен за Допир 5 Apple iPod

Случаи Пластика за Девојка Заштита Печатење Крокодил Модел Компатибилен за Допир 5 Apple iPod

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

Generice производи.Само компатибилни компатибилен за Допир 5 на apple.Нашите трајни гума случаи се универзално и одговара за сите верзии на различни оператори.Случајот го штити сите страни на вашиот уред.Издржливи ABS составена случај.На еден компатибилен за Допир 5 apple печатење Крокодил Шема.Различни компатибилен со Допир 5 ipod YDesign услугата : 1. Изберете слика не помалку од 800*800 и испратите до нас.2. Дизајн ќе пристигне во рок од 12 часа.3. Заврши вашиот дизајн место по ред.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас.Ако треба да ја промените вашата нарачка информации, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне