• Свеж
AOSK Модел Y [ Мат Црна Перформанси Спојлер + Боја Заштитна Фолија ]

AOSK Модел Y [ Мат Црна Перформанси Спојлер + Боја Заштитна Фолија ]

Buyers rating:
DEN 3191.76

Од стока

Пакет Сет : Вкупно 2 производ, 1x Модел Y спојлер и 1x Модел Y боја заштита филм.ФУНКЦИЈА : Нашите перформанси наменета спојлер ќе додадете спортски изглед на вашиот Тесла модел С, како и подобрување на аеродинамичноста, со намалување на целокупното влечете.боја заштита филм ја одржува сјаен финиш на вашиот Модел Y, и да ги заштитат вашата боја од оние чипови.Материјал : Висок квалитет TPU материјал се користи во PPF филм, со карактеристика на висока издржливост, боја заштитени од светлина гребнатини и се вртат знаци, и TPU филмот може да се направи автоматски корекција на мали гребнатини под топлина или на сончевата светлина.Answer : ___________________________ Note : AOSK боја за заштита на филмот е речиси невидливи еднаш ќе се инсталира, на сликата е прикажан кое место ќе го филмот маска.Услуги : Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.AOSK Модел Y [ Мат Црна Перформанси Спојлер + Боја Заштитна Фолија ].

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне