• Свеж
WSNYY автомобил Phone Држач за Мобилен Телефон Носителот, Паметен Телефон Tripod Полнач, Мобилен Телефон Држачот за монтирање Адаптер може да се ротира Вертикално и Хоризо

WSNYY автомобил Phone Држач за Мобилен Телефон Носителот, Паметен Телефон Tripod Полнач, Мобилен Телефон Држачот

Buyers rating:
DEN 321.60

Од стока

Мобилен телефон носителот, паметен телефон tripod полнач, мобилен телефон држачот за монтирање адаптер може да се ротира вертикално и хоризонтално, прилагодлив клипови.Мобилен телефон клип големина : 58mm-101mm, меѓународните стандардни завртки 1/4 интерфејс. 360-степен ротирачки phone држач за режим на портрет (вертикална) или режим на пејзаж (хоризонтална).Задржете било кој паметен телефон stably со или без заштитна маска (tripod).Повеќе инсталација позиции за да ги задоволат вашите различни потреби.Мобилен телефон носителот, паметен телефон tripod полнач, мобилен телефон држачот за монтирање адаптер може да се ротира вертикално и хоризонтално, прилагодлив clips Tripod adapter Universal паметен телефон tripod : Прилагодување агол за 360 степени и да го користите телефонот во режим на портрет или пејзаж, без отстранување на телефонот.Компатибилен со сите паметни телефони со широчина меѓу 58 мм-мм 101 (2.28 инчи-3.98 инчи).На меѓународниот стандард завртка 1/4 интерфејс може да биде поврзан на било tripod или monopod.Едноставен и лесен за користење, тоа може да биде инсталиран на tripod и може да stably поправи било кој паметен телефон.Паметен телефон tripod Mounted на мини tripod Use 1/4 завртка, без разлика кој tripod користите, можете да ја користите.Бесплатни вашите раце.Може да се добие подобро светло агол и се повеќе убави фотографии.Можете да добиете повеќе сцени во вашиот живот.стави го тоа на table Used за учење, гледање драми, и видео разговори.Слободни рацете, па така ќе имате повеќе време да направите други работи.Да те направи полесно.Монтирани на камера патување tripod Take тоа надвор и уживајте во прекрасен поглед.Лесно да се логирате на сите ваши пријатели во еден.Земете го со вас, земете го со вас!Ве направи посреќни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05
  • Свеж
Се проценува:

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 839.52