• Свеж
Акни Лузна Смена Крем Природни Акни Смена Крем Акни Лузна Третман Третман на Акни Природни Крем Содржи Билни Состојки, За Акни Лузна Отстранување, Дамки, Избаланси?

Акни Лузна Смена Крем Природни Акни Смена Крем Акни Лузна Третман Третман на Акни Природни Крем Содржи Билни

Buyers rating:
DEN 503.76

Од стока

Тоа е исклучително ефикасни во лекување на акни од изворот и спречување на идните breakouts.Елиминирање на вишокот на себум и балансирање на масло во кожата.По чистење секое утро и вечер, се применуваат соодветни износ на акни крем со прсти, центар на образите, носот и челото, и масажа се додека не се апсорбира.Ги отстранува нечистотиите и помага смири иритирана кожа, контрола на акни, олеснување на акни раст, ја Штити кожата нежно.брзо пренасочување на кожата и подобрување на кожата отпор.Ова против акни крем користи само најдобрите најмоќните анти-акни состојки.брзо пренасочување на кожата и подобрување на кожата отпор. 【Се спречат идни епидемии】-Билни акни крем е многу ефикасни во лекување на акни од изворот и спречување на идните епидемии, Тоа ја подобрува еластичноста на кожата, ја прави кожата цврста и мазна, и го подобрува целокупниот изглед, текстура и боја на лузна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Chantecaille Се Зголеми De Mai Крем, 1.7 Оз
  • Свеж
Се проценува:

Chantecaille Се Зголеми De Mai Крем, 1.7 Оз

На миризливи поправка и detoxifying лицето крем.Формулиран со Роза de Mai Суштината извлечена од еден од светск�

DEN 1584.00