• Свеж
Расклопна Чување на Кутии Сад во Кантите со Капаци Опфаќа 4-pack,Ткаенина Количка за Складирање Сад со Силен Рачка за Складирање Бин Кутија Организаторот, за Дома, Кан

Расклопна Чување на Кутии Сад во Кантите со Капаци Опфаќа 4-pack,Ткаенина Количка за Складирање Сад со Силен

Buyers rating:
DEN 1199.76

Од стока

【Доволен Капацитет】Овие количка за складирање кутии имаат голем простор, 17-Инчни x 11,8-Инчен x 11,8-Инчен. 【Висок Квалитет】Направен од висок квалитет на лен ткаенини, трајни, мала тежина, и цврсти доволно да се имаат долга користење на живот. 【Количка за Дизајн】 може да се свитка до чување на контејнер без употреба, која е лесно да се соберат или пати нагоре. 【Модерен】Дизајниран да одговара на ентериерен декор и стил во секоја соба во канцеларија.Уживате во релаксирачки амбиент на безалкохолни сива неутрална боја шема. 【Практично складирање】ви Благодарам многу за вашата љубов на складирање кутија, нашите производи не само да имаат убав изглед, но исто така игра многу улога во животот, да ни се држат настрана од хаотичен живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне