• Свеж
Блескав Светла Инсекти Ноќ Шума Перење Забавува Со Справува Со Голем Расклопна Кошница За Складирање За Отпадоци, Детска Соба, Дома Организатор, Крпа За Складирање

Блескав Светла Инсекти Ноќ Шума Перење Забавува Со Справува Со Голем Расклопна Кошница За Складирање За Отпадоци,

Buyers rating:
DEN 911.52

Од стока

Четири монтажни поддршка прачки го направи тоа не е лесно да колапс кога е во употреба.Лесен за употреба и да се зачува простор.Тоа ќе ви помогне да ги реши вашите проблеми.ДЕКОРАТИВНА ШЕМА : Различни Модели се Придржува Кон Естетика На Луѓе Од Различни Возрасти, Идеален За Унисекс Возрасни, Деца, Тинејџери Девојки И Момчиња.Големи И Високи Дизајн Може Да Помогне Во Вашиот Дом, Спална Соба, Бања Повеќе Организирани.Оваа Добар-Потрага Перење Кошница не Само што Не Е Практична, Но исто Така Добар Декор Во вашиот Дом.Голема Складирање Корпа За Валкани Алишта (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.Исто Така, Оваа Складирање За Отпадоци Е Многу Лесен И Лесно Да Се Носат Кога Патувате, Ќе Downstairs.ПРЕНОСНИ И РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : Нашата Кошница Има Четири Монтажни Поддршка Прачки И Стабилна Загради Внатре, го Прават Тоа Стои Исправено.Издржлив материјал : Направен од 300 D оксфорд ткаенина со ПВЦ материјал, водоотпорен и не е лесно да се валкани.Стилски Модел : прилично перење кошеви, не само практично, но може да се користи како добра оркестарот дома, бања, спална соба, итн.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Големината На Овој Дом Организатор Е 19.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова Перење Кошница Е Направен Од 300 D Оксфорд Ткаенина Со ПВЦ Материјал, Кој Има Добра Водоотпорен Ефект И Не Е Лесно Да Се Валкани.Се уште се загрижени за хаос во собата, нема место да се стави валкана облека, и нема место за чување на детски играчки?Нашите перење кошница е голем choice Features : Расклопна дизајн : Погоден за патување или дома чување.Ако ви се допаѓа,да Не го пропуштите.Лесен За Инсталација : Кога ќе треба да го користите, вие само треба да го вметнете поддршка прачки во четирите агли на перење кошница да се лесно да се поддржуваат.Голем капацитет : 19.Симпатична, Гроздобер, Смешни И Естетски Модели Се Достапни Во Нашата Продавница.Кога не е во употреба, само да потрае од поддршка род, тоа може да биде лесно укината и чуваат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне