• Свеж
TYC Лево Светлата Собранието Компатибилен со 2002-2005 Hyundai Santa Fe

TYC Лево Светлата Собранието Компатибилен со 2002-2005 Hyundai Santa Fe

Buyers rating:
DEN 2445.12

Од стока

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .DOT/SAE Согласност.Ги исполнуваат или надминуваат FMVSS 108 стандарди за photometry и безбедност на усогласеност.OE-да се спореди сврзувачки елементи и монтажа јазичиња за прецизно fitment и без мака инсталација.Ригорозни велосипедизам тестови се обезбеди квалитет и трајност.Посебен слој на предните светла леќи на површината за да се спречи hazing и исчезнува, обезбедува соодветно осветлување и безбедност.Уверение TYC.Глава Светилка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне