• Свеж
QTT Рака накит Накит Складирање Кутија Ретро Принцеза Европската Мали Луксузни корејската Верзија на Големиот Капацитет Накит Кутија Дома Мулти-Функција Свадба, Ро

QTT Рака накит Накит Складирање Кутија Ретро Принцеза Европската Мали Луксузни корејската Верзија на Големиот

Buyers rating:
DEN 4692.00

Од стока

3, flocked ткаенина надеж : нежен допир, подобра заштита на накит.Употреба : модата, удобноста, подароци, завршувајќи складирање, собирање, прикажување, декорација.☆Дизајн : голем капацитет, мулти-слој мулти-grid дизајн, три-слој со голем капацитет на фиока, диск ѓердан ќеса на двете страни, фан-во облик на прстен ритам. ☆ Употреба : свадба подарок / роденденски подарок / предмети за домаќинството / housewarming.Ве молиме погледнете го вистински производ примена, ве молиме да се разбере➤По приемот на стоката, ве молиме проверете стоката.прашува : ➤За големина : прирачник за мерење, таму ќе биде 1-3 см грешка, ве молиме обратете се до вистинската големина на примените производ➤За боја разлика : Сите производи се направени во вид, но поради фактори како што се снимање технологија, светло, дисплеј параметри, итн.Име на производ : Накит Box Material : високо квалитетни ПВЦ, собираат lining Size : 25.5cm (должина x ширина x висина).➤Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви ги даде во рок од 24 часа, што е можно поскоро.2, ткаенина е мека, удобно, не е лесно да попуштат, цврсти и издржливи. ☆Материјал : главен материјал е на високо квалитетни ПВЦ, кој е светлина, еколошки, здрава, тешки и деликатни.4, мулти-grid дизајн, може да се смести во белегзии, прстени, обетки и така натаму.детали : 1, продавница за приврзоци, обетки, белегзии, итн.Големина на : 25., ќе има мало боја разлика помеѓу вистинската боја и го доби фотографијата.Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние ќе продолжиме да чекаат за вас, ви посакувам среќа секој ден) Големина Опис : Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка, во зависност од вистинската големина., во случај на загуба.Погоден за сите видови на скапоцени накит, ѓердани, прстени, обетки, обетки, нараквици и други додатоци.5cm Color : розова и red Style display Whether тоа е со заклучување : yes Applicable прилики : подароци, надоместоци на вработените, празник подароци, патувања комеморациите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне