• Свеж
Spigen Тежок Оклоп Наменета за iPhone Xs Случај (2018) / Наменета за iPhone X Случај (2017) - Gunmetal

Spigen Тежок Оклоп Наменета за iPhone Xs Случај (2018) / Наменета за iPhone X Случај (2017) - Gunmetal

Buyers rating:
DEN 431.76

Од стока

Екстремен пад заштита со два слоја на отпорност.Форма-опремени и ергономски за секојдневна контрола и џеб-стил.Напор гледате насекаде со вграден-во мирување.Мили-одделение заверена со Воздух Перница Технологија.Дизајниран за Apple i Phone XS Случај (2018) / Наменета за Apple i Phone X Случај (2017).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне