• Свеж
Рака Фрлање Играчка Топката Спорт и Рекреација Играчки Градинка Родител-Дете Активности Зглоб Топката со Еластична String Враќа Жив Топки На Стринг за Прст Вкочането

Рака Фрлање Играчка Топката Спорт и Рекреација Играчки Градинка Родител-Дете Активности Зглоб Топката со Еластична

Buyers rating:
DEN 652.80

Од стока

Material:Our еластична wristband топката е направен од гума материјал, издржлив и сигурен, удобно да се одржи, и може да послужи за долго време.Size:We треба внимателно дизајниран 2.25 инчен мини armband топка за деца да се сфати лесно.Вие само треба да заврши на јаже околу вашиот зглоб за да ја определите должината за да одговараат на различни групи на луѓе.Тоа е погоден за млади и стари луѓе.Оваа нараквица топката се одликува со издржливост.Effect:The armband жив топката не е само забава, но исто така ви помага да се подобри вашата рака-око координација при играње.Двете возрасни и деца се допаѓа.Уживате во среќни партија време заедно.Овие зглоб топки се исто така многу погодни за роденден лица, училишни настани, родител-дете настани, семејни прослави и други партии.Package:You ќе добие 4 еластична хривнија топки.Овие хривнија топки ќе ви овозможи да го фати топката слободно и практика фаќање вештини.Gift:Each враќа wristband топката е опремен со прилагодливи Велкро wristband.Топката е лесен за употреба и забава.Одличен подарок за децата.Опис : Нашиот жив топката е направен од премиум материјали и е многу еластичен.Тоа ќе биде многу забава за вашите деца.Карактеристики : Материјал : rubber Size : околу 6.3 cm / 2.48 inches Color : жолта, портокалова, розова, green Weight : 388g Remarks : Поради светлосни ефекти и снимање агли, бојата на објектот и оние на сликата може да има нијанса.Поради рачни мерења на локации, може да има некои толеранција во производ големина.Пакет Including Packing листата : 4 * жив топка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне