• Свеж
4 Пакет LED Гаража Светла,185W Deformable Гаража Светла 18500LM 6000K E26/E27 Супер Светло Прилагодливи Гаража Осветлување со Висока Светла Гаража Светлина за Гаражи,Работилница

4 Пакет LED Гаража Светла,185W Deformable Гаража Светла 18500LM 6000K E26/E27 Супер Светло Прилагодливи Гаража

Buyers rating:
DEN 1463.76

Од стока

Овој производ е само за внатрешна употреба (не се погодни за употреба на отворено). LED Гаража Светла 185w се состои од ултра-висока осветленост LED извор на светлина.000 часа на постојана траење ги прави трошоците за одржување нагло се намали.【Супер Светло】Led гаража светла 185w е Супер форма со 8500 LM висока лумен излез направи супер-светли LED светилки. Freelicht е Гаранција : Нашата гаража светла имаат животниот век на 50000 H и ние имаме 3-годишна гаранција, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку .За да се спречи трајно оштетување на видот, ве молиме не се многу блиску изгледаат на светлечки површината на светлина или се погледне во него директно за долго време. 【Трајни & Долг животен Век 】Гаража Светла направени со безбедно премиум алуминиумски легури домување, постабилна и издржливи под максимална ефикасност, над 50. 【Deformable Продавница Светла】LED Гаража Светлина Уникатен широк агол дизајн го прават области во темнината изгледа многу повеќе посветла. 【Лесно Да се Инсталира】Гаража светлина 185 W тела е лесно да се Инсталира, нема потребни алатки, без жици, само завртка во нормална светилка receptacle. Супер Осветленост : нашите led гаража светлината, е Супер Светло 18500 LM LED чип од други продаде 6000lm гаража светлина. Пред да го инсталирате или менување на lampstand, pls отсечени напојување прво.LED Гаража Светла 185 W►ФУНКЦИИ(Diffierece со други светлина) : 1.Не чувајте или да ја користите во влажна околина, или во други отворено осветлување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне