• Свеж
Компатибилен за Samsung Галакси A12 Случај со HD Екран Заштитник за Девојки, Жени, Gritup Симпатична Тебе Течни Сјајот Bling Четири-Агол Заштитна Мека TPU Телефон Случај за Samsung A

Компатибилен за Samsung Галакси A12 Случај со HD Екран Заштитник за Девојки, Жени, Gritup Симпатична Тебе Течни

Buyers rating:
DEN 212.64

Од стока

Компатибилен Со:Специјално Дизајнирани за Samsung Галакси A12 (6.Answer : Да, во овој случај има засилен агли кои ја апсорбира шокот и да се заштити телефонот од оштетување кога паѓа.Прашање 1 : Ќе сјајот остане внатре?Answer : Да, во внатрешноста блеска (љубов срцето sequins и песоци) плови слободно, но никогаш нема да излегуваат во јавноста.Често поставувани прашања (ЧПП).Мека TPU материјали нудат максимална заштита од удари и тешко хитови за грбот и страните на вашиот Samsung Галакси A12. 100% Задоволството на : Замена или рефундирање за било кој квалитет на прашања што се јавуваат во текот на гарантниот период на Samsung Galaxy A12 Случај.Прашање 3 : дали Може тоа да се заштити камера и екран?Одговор : Да, 1mm покрена bezels и 3мм усни може да се заштити екранот на камерата леќи на камерата на вашиот телефон од гребење и штети.Одговор : Да, сите наши случаи има прецизни cutouts за лесен пристап до сите порти и копчиња на вашиот телефон.Прашање 2 : дали Е shockproof?Answer : Да, во овој случај има засилен агли кои ја апсорбира шокот и да се заштити телефонот од оштетување кога паѓа.Прецизни Cutouts : Прецизни cutouts се овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, слушалки, звучници, и пристаништа.Answer : Да, во внатрешноста блеска (љубов срцето sequins и песоци) плови слободно, но никогаш нема да излегуваат во јавноста.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне