• Свеж
2 Пакет Тестенини Храна Сина Работа капи со Sweatband за Жените и Мажите, Bouffant Чистење Turban Капа

2 Пакет Тестенини Храна Сина Работа капи со Sweatband за Жените и Мажите, Bouffant Чистење Turban Капа

Buyers rating:
DEN 359.52

Од стока

Една Капа дела како различни шапка, тоа може да се користи како готвач шапка, медицинска сестра шапка, стоматолошки шапка, дома чистење шапка, салата шапка, исто така да едноставно се користи како модерен капа да го држите вашето лице маска кога ќе излезе.Оваа работа шапка може да дејствува како различни капи, како што се готвач шапка, санитарни шапка, убавината спа шапка, салата шапка, итн.Нема да исчезнат и да се намали по неколку пати за перење. Прилагодливи еластична бендови и вратоврска на грб, бидете сигурни дека овој чистење одговара на повеќето луѓе е глава големини, и уште удобно да се носат по долго време се носат. Вграден-во памук sweatband преку челото, ги апсорбира вашата пот лесно, водење на вашата глава суви и свежи, никогаш не влијае на вашиот дела, за да се избегне пот паѓа на вашите образи, ви донесе удобно носење искуство.Карактеристики На Производот : 1.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.2 Пакет се вклучени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Може да се суши, не избелени.Bouffant дизајн е погодна за дами со долга густа коса или кратка коса.Повеќенаменски - Оваа работна капи со копчиња за жените и мажите е многу погоден за медицински работа или убавина, дома чистење и други задачи што треба да се одржи вашата коса стил за време на работа.Моден Дизајн - 2 пакет се вклучени.Прилагодливи Bouffant Капи - Овие bouffant капи доаѓаат со еластична бенд и вратоврска назад дизајн, кој е погоден за вас да се прилагоди на големината и оваа медицинска сестра шапка одговара на повеќето луѓе главата големина без стегање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Лесно да се чисти, машина за миење со ладна вода со благ детергент.Нашите Модни Работи Капи Донесе Повеќе Удобноста На Вашиот Живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Ambesonne унисекс-возрасни mens Beanie
  • Свеж
Се проценува:

Ambesonne унисекс-возрасни mens Beanie

Еластична,Микрофибер,Полиестер.Машина За Миење.МЕРЕЊА Една големина одговара на повеќето.Лесни издржл

DEN 479.76