• Свеж
Vacuforce ABM10-NC ABM Вакуум Venturi Мулти Фаза Генератор, Надворешни Silencer Издувни гасови, 3/5 NPSF Вакуум Порт, 1 mm Venturi Млазницата

Vacuforce ABM10-NC ABM Вакуум Venturi Мулти Фаза Генератор, Надворешни Silencer Издувни гасови, 3/5 NPSF Вакуум

Buyers rating:
DEN 2159.04

Од стока

Две фаза вакуум генератор.Лесен и компактен.Навој пристаништа во BSPP и NPSF.Високо ефикасни мулти фаза технологија.Составен и надворешни silencer опции.Оваа серија на мулти-фаза вакуум генератори stack заедно да се нудат индивидуални вакуум снабдување при користење на иста компримиран воздух набавка.Ова му овозможува на секој слој да работат независно од друг, па во случај на голем број на вакуум чаши не запечатување правилно, чаши на посебен слој ќе се недопрени.Двата модели се достапни со исти перформанси како ABM5 и ABM10 серија на multistage генератор на претходните страници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне