• Свеж
Не се применуваат Очила за DLP 3D Проектори DLP Линк 3D Очила Активни Shutter

Не се применуваат Очила за DLP 3D Проектори DLP Линк 3D Очила Активни Shutter

Buyers rating:
DEN 261.60

Од стока

Опис : Овој производ има ниска потрошувачка на енергија аларм функција,Паметни синхронизација на работна фреквенција.Не Emitter задолжителни!Погоден за DLP-ЛИНК 3 D проектори.Спецификации : Светлина : 38%±2% Боја : сина + црна Работат на струјата : .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Texel Prequel Технички 3D Очила
  • Свеж
Се проценува:

Texel Prequel Технички 3D Очила

Подобро отколку надвор од кутијата 3 D очила!.Texel 3 D eyewear става 3 D технологија на работа.Продолжението рамк

DEN 358.80