• Свеж
Плоштад Чинии Супа со Тестенини Основи, Плоштад Предјадења Кујна Стилски и Елегантен Плоштадот Служат Чаши, кои Служат Јадења Сад за Салата, Тестенини, Десерт

Плоштад Чинии Супа со Тестенини Основи, Плоштад Предјадења Кујна Стилски и Елегантен Плоштадот Служат Чаши,

Buyers rating:
DEN 71.76

Од стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. [ТРАЈНИ] Одликувајќи се со деликатни изглед кој ја маскира својата сила и непобедлива издржливост, овој плоштад сад е мајсторски направена со професионален квалитет, Овие чинии се машина за миење на садови и микробранова безбедно. [ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН] Модерен современ дизајн и елегантен квадратен облик, овие Чинии може да се користи во било фино јадење воспоставување за да ги покажат своите freshest состојки.Идеален подарок за семејство и пријатели за сите прилики. [НАЈДОБРО ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ] без разлика Дали се тоа секојдневни mealtimes или специјална вечера партии, овие плоштадот чинии се елегантен табела прилог Овие длабоки керамички чаши задржете на идеален дел на салата, супа, третира ,десерт, мирудии, преливи, соја или сосови. [ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ] Направени од најдобрите високо-квалитетни пластични материјали.Ние го прават нашите производи со намера да ви трае цел живот. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Нашата пластика Бела Плоштадот Чинии се погодни за мали порции на храна, тие се пластовидно затоа бараат помалку простор во вашиот кабинет, издржливи доволно за секојдневна нас.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне