• Свеж
FAZRPIP 50cm Модерни Паметни Далечински Управувач LED Таванот Фан Светилка Далечински Управувач Фан Ламба 3-Правец Прилагодливи Брзина Спалната соба Таванот Светилка Ск?

FAZRPIP 50cm Модерни Паметни Далечински Управувач LED Таванот Фан Светилка Далечински Управувач Фан Ламба 3-Правец

Buyers rating:
DEN 8199.12

Од стока

Дури и ако децата се игра на кревет, тие не мора да се грижите за тоа што се погодени од фан ножеви. (Ве молиме погледнете на големината на табелата).Производ во боја : кафена/white/black (како што е прикажано на сликата).Тивок мотор, оптимизиран моторни чип и бакарна жица, да се обезбеди силни струење и тивко работење, што ќе ви овозможи да уживате во високо-квалитет на спиење средина, без да бидат нарушени.Осветлување опсег : 8-15 квадратни метри.Сите операции може да се контролира со далечински управувач.Материјал : чист бакар моторни + ABS + акрил + алуминиум.Производ листа : 1 * вентилатор, светло & 1 * далечински управувач.Напон : 110 V-220 V.Неутрална светлина : 4000 K~4500 K.Префрлете го режимот : далечински управувач.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне