• Свеж
DiversiTech 230-EB4B SPDCHN, 4 Инчи 90Deg во Лактот BRN

DiversiTech 230-EB4B SPDCHN, 4 Инчи 90Deg во Лактот BRN

Buyers rating:
DEN 762.24

Од стока

Speedi Channel е совршен универзална инсталација систем - комбинирање на висок квалитет смоли во paintable природна боја лесно да се прилагодени на секоја боја монтажа, како и достапни кафена и бела боја.Овој производ е Произведен во сад. 230-EB4 B.SPDCHN, 4in 90 Deg Во Лактот Brn Diversi Tech Корпорација е Северна Америка е најголемиот производител на опрема влошки и водечки производител и снабдувач на компоненти и слични производи за повеќе индустрии, вклучувајќи : HVACR, електрични, потрошувачите хардвер мало, електрични комунални услуги, автомобилската продажба на мало и базен и спа канал.Ние нудиме висок квалитет, иновативни и напредни производи кои ги зачувате време на инсталации.Комбинирање на исклучителни клиент поддршка со целосна линија на HVAC делови и прибор, ние обезбеди ресурсите и алатките кои се потребни за да се задоволат секој клиент потреби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне