• Свеж
Ван Wezel 5920837 Огледало Стакло, Надворешните Ретровизори

Ван Wezel 5920837 Огледало Стакло, Надворешните Ретровизори

Buyers rating:
DEN 1007.04

Од стока

Производителот гаранција може да не се применува.Надворешно/Внатрешно Огледало : Aspherical; Heatable.Спарени член броеви : 5920838. Квалитет На Производот.Овој дел се вклопува следниве модели : Volvo V70 Мк II 2.4 D5 (2000 - 2008) 120k W Volvo S60 Салон 2.4 D5 (2000 - 2010) 120k W Volvo S60 Салон 2.0 T (2000 - 2010) 132k W Volvo V70 Мк II 2.4 (2000 - 2008) 125k W Volvo V70 Мк II 2.4 (2000 - 2008) 103k W Volvo S80 јас 2.4 D5 (1998 - 2008 година) 120k W Volvo V70 Мк II 2.3 T5 (2000 - 2008) 184k W Volvo S80 јас 2.4 (1998 - 2008) 125k W Volvo V70 Мк II 2.4 Т (2000 - 2008) 147k W Volvo S80 јас 2.4 (1998 - 2008 година) 103k WThis листа е пример за сите компатибилен автомобили за овој дел.Осигурете се дека овој производ ќе ви одговара на вашиот автомобил со користење на дел пронаоѓач погоре.Еквивалент Дел Броеви : VOLVO 9203118; AUGROS 3470803 V; AUGROS 3466150 C; ЏОНС 90223781; DIEDERICHS 7661027; ALKAR 6471597; SCHLIECKMANN 10810905.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне