• Свеж
Марш Bellofram GG2560U4 Marshalltown Вредност Серија Колосек, 2 1/2, U-Менгеме Планината, 1/4 NPT, 0-60 PSI

Марш Bellofram GG2560U4 Marshalltown Вредност Серија Колосек, 2 1/2, U-Менгеме Планината, 1/4 NPT, 0-60 PSI

Buyers rating:
DEN 447.36

Од стока

Големина : 2 1/2".Монтажа : U-Менгеме Планината.Конекција : 1/4" NPT. Од 0 до 60 PSI Опсег.Марш Bellofram GG2560 U4 Marshalltown Вредност Серија Колосек, 2 1/2", U-Менгеме Планината, 1/4" NPT, 0-60 PSI.Карактеристики вклучуваат ASME Одделение Б Точноста, прилагодени за употреба со вода, масло, воздух, гас или други не-корозивен медиуми.Типични апликации вклучуваат FRL е, компресори, пумпи, котли, регулатори, фенови, како и комерцијална и индустриска опрема.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне