• Свеж
DEMDACO Фицџералд Фокс Браун Децата Кадифен Штракаат Blankie

DEMDACO Фицџералд Фокс Браун Децата Кадифен Штракаат Blankie

Buyers rating:
DEN 526.80

Од стока

Кадифен.Whimsical и животински облик на безбедност ќебе е слатка утеха на малечки.Супер меки lovie е лесно да се умилкувам на телото со и карактеристики бебе штракаат во дизајнот.A thoughtful присутна за бебе туш, нови пристигнување или донесување прослава.Сетилните ткаенини и штракаат даде сигурно ќе го направи ова кадифен играчки дете е омилен.За одржување на snuggly мекоста на ова бебе blankie, машина за миење во нежни циклус и се исуши.Кадифен ткаенина е мека на допир и лесен за малку образите.Пакет во кеса, кога на движење, ова ќебе е погоден за патување.Мерки 12 инчи висок од полнети главата на шепа.Големина само право за исполнување пал насекаде.Мали blankie за спиење и дремење дома и подалеку.DEMDACO Фицџералд Фокс Штракаат Blankie од Cozies Колекција.Бродови во заштитна амбалажа и готов за давање.Cozies Колекција.Бродови во заштитна амбалажа.За повеќе од 20 години, DEMDACO е дизајниран и се продаваат giftable производи што се наменети за "Лифт Духот" во време на прослава, кога удобноста е потребно, или едноставно да се стави насмевка на привлечеш лице.На рака-curated уметничките подароци DEMDACO развива и ги дистрибуира се избрани за нивниот потенцијал да им помогне на луѓето негува добрина во животот на другите, го прослават семејството и пријателите, и ги охрабри луѓето да се третираат.Дајте му на вашиот малку една мека и cuddly нап време придружник.Оваа кадифен ќебе ќе бидете сигурни дека да се биде пријател на било малку еден без разлика дали дома или во движење.Фицџералд Фокс ќе им даде на вашиот малку еден не само cuddly пријател, но, исто така, сензорни играчка.Kinki малку еден ова мека фокс ќебе е сигурен да им даде живот долго пријател да се одржи и да се умилкувам на телото.Направи го овој совршен прилог на woodland тема расадник или соба.Cozies Collection Ships во заштитна амбалажа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне