• Свеж
Tennsco FB-4204-EVG Пред База, 42 Ширина, Од 3-5/16 Висина, Зимзелени

Tennsco FB-4204-EVG Пред База, 42 Ширина, Од 3-5/16 Висина, Зимзелени

Buyers rating:
DEN 259.20

Од стока

Ширина : 42".Висина : 3-5/16".Боја : Евергрин.Овој тип на Производ име е Tennsco Пред База.Делува како kickplate и обезбедува рамна, готовиот изглед.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне