• Свеж
ДНК Motoring ОЕМ-Г-HY1320256 Напојува Прилагодување Лево Возачот Страна на Вратата Видите Огледало Компатибилен со 2018-2021 Kona,Не-загревани

ДНК Motoring ОЕМ-Г-HY1320256 Напојува Прилагодување Лево Возачот Страна на Вратата Видите Огледало Компатибилен

Buyers rating:
DEN 1937.76

Од стока

1x Фабрика Стил Огледало Собранието за Левата Рака Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Домување.Компатибилен со Kona 2018-2021; Упатување Дел Број : 87610 J9100 MZH, HY1320256; Само се Вклопува Возила со Појавување на Функции како Огледало.Напојува Прилагодување Огледало Само (Без Загрева Стакло, Пак Сигнал, Меморија, Слепа Точка За Откривање, Puddle Светло & Aspherical Стакло).Направен од Висок Квалитет на Отпорност на ABS Пластика & Стакло За Сигурен Перформанси и долготрајна Издржливост.Plug-n-игра Операција, Директна Топ-на OE Fitment или Замена за Акции Единица,не Бара Измена или Дупчење.Замени скршен или оштетен страна огледало со нашите ОЕМ замена единици во мал дел од она дилер трошоци.Направен да OEM Спецификации тие ќе се вклопат и да ја инсталирате исто како и оригиналот.Компатибилен со Kona 2018-2021 Само се Вклопува Возила со Појавување на Функции како Огледало.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне