• Свеж
Полирање Sandpaper Комплет 20 5 125mm Круг Sandpaper Со Осум Дупки Диск Sandpaper, Крупен Песок 40-2000 Кука И Јамка Пескарење Диск (Ронки : Ронки 150)

Полирање Sandpaper Комплет 20 5 125mm Круг Sandpaper Со Осум Дупки Диск Sandpaper, Крупен Песок 40-2000 Кука

Buyers rating:
DEN 715.68

Од стока

Добра цврстина, добри полирање ефект, висока ефикасност, долг животен век, го користат високо-квалитетни природни абразиви.DIY потрошен материјал : метал обработка.Тип : Sandpaper.Модел : Чакал 40-2000. is_customized : yes.Усвојување на напредна технологија на производство, може да се користи за двете суви и влажни, и нема да се распадне, солза или да се скрши за време на употреба.Тоа е широко се користат во автомобилската полирање, дрвен мебел доработка, дрво вртење на доработка, металната, итн.DIY потрошен материјал : метал processing Type : Sandpaper Model : Чакал 40-2000is_customized : yes Size : 5 инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне