• Свеж
IREANJ Фризура Поставен 5.5 Инчен Фризер Професионални Фризура Рамен + Заб Ножици Поставите Црна Фризерски Ножици Сет Ножици (Боја : Црна)

IREANJ Фризура Поставен 5.5 Инчен Фризер Професионални Фризура Рамен + Заб Ножици Поставите Црна Фризерски

Buyers rating:
DEN 1415.76

Од стока

Дизајн : Елегантен црн дизајн и да се справи со напредни ергономија и увезени високо-квалитетни пригушувач за да се обезбеди удобно се чувствуваат, додека намалување на бучавата за време на употреба.Висока прецизност завртка : Тоа е обработена од страна на висока прецизност ЦПУ машинската, Тоа има одлична прецизност и не е лесно да се изгубат, која го задржува мазност и стабилност на ножици операција.Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Лесен за користење : остар жилет сечилото и рака-наострен рабовите Компатибилен со лесно, па дури и косата се отстранува без да се оштети или разделување на косата.Ако не сте задоволни се сретнат во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контакт ,Ние ќе се обидеме потрудиме да resove тоа.Ако не сте задоволни се сретнат во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контакт ,Ние ќе се обидеме потрудиме да resove тоа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне