• Свеж
Најк Женска тесни одговара за обука јога панталони големина M 669744 010

Најк Женска тесни одговара за обука јога панталони големина M 669744 010

Buyers rating:
DEN 2639.76

Од стока

Опремени компресија хулахопки; удобно.Дпи-ОДГОВАРА ткаенини фитил влага далеку, така ќе остане сува.Компресија одговара за поддршка што се движи со вас Мрежа gusset испорачува breathability.Ергономски flatlock крои го подобрува вашиот опсег на движење а минимизирање на chafing.Swoosh дизајн белег на лево хип.Кога температурата паѓа, се загрее на полето за играње во Nike Women Хулахопки.Овие bottoms ви даде поддршка и одговара на компресија за носење под униформата или како основа слој.Дпи-ОДГОВАРА влага-wicking технологија ви држи сува и решетката ткаенина обезбедува breathability.Ергономски шевовите подобрување на вашиот опсег на движење и стилски изглед го прави лесно да се прикажи ги исклучите вашите вештини поставена во Најк Хулахопки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5
  • Свеж
Се проценува:

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5

На Земјата со Облаците MOVA Свет го прави за да ги смири опис на Земјата како што се гледа од вселената.Гра

DEN 662.40