• Свеж
3PCS Мускулите Масажа Ролери Рака за Рака Нога Целосна Масажа на Телото Патарина Прирачник Мускулите Massager за Нога Рака од Вратот и Ногата Болка (Случаен Боја)

3PCS Мускулите Масажа Ролери Рака за Рака Нога Целосна Масажа на Телото Патарина Прирачник Мускулите Massager

Buyers rating:
DEN 1312.80

Од стока

Llightweight и преносни, повеќе conveneint да се носат и продавница, погоден за домашни и патување употреба.Можете да реши многу масти проблеми, да се вратите на вашата убавина назад.Многу ефикасни и практични убавина уред кој може да се промовира циркулацијата на крвта.Дршката е дизајниран за вашиот удобен и преносливо употреба.Донесување на премиум PP материјал, издржлив и безбеден за долготрајна употреба.Опис На материјалот на оваа масажа на телото ролери е PP материјал, па тоа е безбедно и удобно, трајни и практично, и тоа лесно може да го обликуваат телото преглед.Идеален за елиминирање на целулитот и flaccidity, стимулирање на враќање циркулација, тонирање на мускулите, релаксирачка масажа и затоплување до мускулите, анти-стрес, итн.Карактеристики-Материјал : ПП -Големина : 10.50 X12.00 X4.00cm Пакет Вклучувајќи 3 x Тело Massager Ролери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне