• Свеж
IHPCARE Бебе Дете Мека-Soled Не се Лизга Мода Принцеза Чевли СТП Кожа Мери Џејн Чевли

IHPCARE Бебе Дете Мека-Soled Не се Лизга Мода Принцеза Чевли СТП Кожа Мери Џејн Чевли

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

Гумен ѓон. 【МАТЕРИЈАЛ】 Висок квалитет на СТП кожа, дише и удобно круг пети дизајн, мека и не се лизга гумени единствена, направи бебето се чувствуваат поудобно. 【ДИЗАЈН 】дизајнот на кука и јамка затворање лесно може да се прилагоди на соодветна големина, што го прави полесно за бебиња, да научат да се стави на и да ги тргнеме чевлите со себе. 【МОДА】 Едноставна, симпатична и стилски секојдневен чевли дизајн, бебиња сигурно ќе добиете многу внимание и пофалби. 【ПРИЛИКИ】 Овој пар на чевли е многу погодна за училишните претстави, Велигден, свадби, baptisms, родендени, забави и фото снимање, секојдневниот живот, а исто така добар избор за подарок. 【СИГУРЕН 】 Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга.За оваа серија на производи.Категорија : Марија Јане Чевли.Одговара Возраст : 3-18 месеци бебето.Пол : Бебе Девојка.Материјал : СТП Кожа на Горниот и Гумен Ѓон.Боја : Кајсија,Бела,Црна,Кафена, Светло сина,итн.Сезона : Пролет, Лето и Есен.Пакет содржина : 1 пар чевли.Класичен и модерен Мери Џејн чевли, во различни бои за вашиот избор!.Нашето бебе чевли се многу погодни за убавина пјер, училишни претстави, baptisms, свадби, родендени, темата партии и бебето тушеви, фото пука и други секојдневни прилики.Тоа може лесно да одговара на било какви објект во вашиот детето гардероба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне