• Свеж
Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, Воздухот се Пропустливи Мобилен Телефон Држач за Автомобил, Гравитацијата Телефон Носителот Одговара на Повеќето Стандар?

Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, Воздухот се Пропустливи Мобилен Телефон Држач за Автомобил, Гравитацијата

Buyers rating:
DEN 2287.20

Од стока

На 360-степен слободни ротација дизајн го прави овој држач се многу флексибилен и лесен.Вашиот телефон влегува и излегува на носителот со леснотија со една рака.Возилото-монтирани мобилен телефон заграда може да се ротира и да се прилагоди без демонтажа обезбедување на вас со најдобрите агол на гледање.Овој автомобил вентилирани мобилен телефон носител е дизајниран со не се лизга силикон,па дури и на трнлив патишта,овој автомобил мобилен телефон носител е на повеќе цврсти,што ќе ви овозможи да се вози безбедно под различни условите на патот.Овој автомобил вентилирани мобилен телефон носител е дизајниран со не се лизга силикон,па дури и на трнлив патишта,овој автомобил мобилен телефон носител е на повеќе цврсти,што ќе ви овозможи да се вози безбедно под различни условите на патот.Врз основа дизајн е многу стабилна.Тој е опремен со силиконски одредување на уред за да се обезбеди дека заградата ќе не врти додека возите.Одговара на повеќето стандардни отворите за вентилација со вертикална или хоризонтална ножеви.Вашиот телефон влегува и излегува на носителот со леснотија со една рака.Погоден за сите видови на паметни телефони од 4 до 6,5 инчи во висина.Кога уредот е поставен во држачот,тежината на телефонот да се заклучува во триаголен заградата дури и на груб терен или при нагло сопирање.Оваа гравитацијата телефон носителот автоматски обезбедува вашиот телефон е стабилна и безбедна.Тој е опремен со силиконски одредување на уред за да се обезбеди дека заградата ќе не врти додека возите.Одговара на повеќето стандардни отворите за вентилација со вертикална или хоризонтална ножеви.Возилото-монтирани мобилен телефон заграда може да се ротира и да се прилагоди без демонтажа обезбедување на вас со најдобрите агол на гледање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне