• Свеж
Sok Тоа Botl Sok Обновливи Neoprene Изолатор Sleeve Holder за Ладни Пијалоци во Шишиња со Вода (англиски Градина Пикник, се Вклопува 32oz Nalgene)

Sok Тоа Botl Sok Обновливи Neoprene Изолатор Sleeve Holder за Ладни Пијалоци во Шишиња со Вода (англиски Градина

Buyers rating:
DEN 383.76

Од стока

Воведување на Botl Sok : Истата голема корист како нашите Java Soks и Сода Soks сега за вашиот шише за вода.Нема повеќе баричките, или влажни раце и вашиот пијалок останува постудено, подолго.Со цел да се вклопи 32oz Nalgene Шишиња, но, исто така, ќе одговара 48oz Nalgene или Hydroflask шише за вода (sok покрива помалку од шише висина).Различни обоени ленти во задниот дел на sok - видете слики за боја.Јамка за carabiner.Издржливи Без Мирис Материјал : се Направени од издржлив & флексибилни 4mm дебели 100% neoprene со силна крои.Нашите изолирани ракави можат да го издржат истегнување, виткање, и ништо живот фрла во тоа.Запира Кондензација и Лизгава Чаши : Чувајте ги вашите раце топли и суви со BOTL SOK не се лизга дршка и удобни удобна ракав.Нашата единствена опфатени bottoms и растеглив одговара намали и фаќање кондензација.Уживајте во вашиот пијалок без биро баричките, табела ѕвони, или влажни, лизгава раце.Се протега да се Вклопи : Нашата sok зафат е уникатно дизајниран да одговара на различни пијалаци.Без оглед на вашиот стил, ние го добивме ви покриени [буквално].Конечно!Удобно ракави кои совршено ги покрива insulates, и заштитува вашите омилени шишиња со вода!Останете во стил на годината " круг со модерен Botl Sok.Без оглед на вашата облека или на стилот, имаме натпревар!Направени од издржлив 4mm дебели neoprene и здрав крои - BOTL SOK може да земе нешто живот фрла во тоа.Овој пијалок ракав ја штити вашата маса од неуредна локви и чува вашите раце топли и суви со флексибилни фитинг дизајн и го опфаќа дното.Густата insulative neoprene материјал овозможува подолго-трајни ладни пијалаци (особено во текот на летото топлина!).Botl Sok е еднократно и еко-пријателски.Нашите пијалаци ракави лесно се вклопуваат во кеса или чанта за чување далеку.Земи барем два - еден за вашиот автомобил и еден за дома или на работа.Не се наменети за топли пијалаци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

NCAA Канзас Државата Wildcats Магна Coolie
  • Свеж
Се проценува:

NCAA Канзас Државата Wildcats Магна Coolie

Еден Магна Coolie Мерење 4 1 / 2" x 3 1 / 4" во кој Тим на Логото.Револуционерна Пијалаци Носителот Комбинирање на

DEN 278.40