• Свеж
Повик СТП Кожа Ранец за Унисекс, Acacia И Giraffes Модата Жените Торба Студентите Daypack

Повик СТП Кожа Ранец за Унисекс, Acacia И Giraffes Модата Жените Торба Студентите Daypack

Buyers rating:
DEN 1223.76

Од стока

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е мода и издржливи.Димензии : 10.5 x 5 x 12.5 инчен (L x W x H),тоа е доволно голем за да можете да ја користите во секое прилики.Структура : 1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Анти-кражба Патент Џеб, прилагодлив рамо ремени за максимална удобност, лесна за носење, со висока густина и висока издржливост.Функционална Употреба : може да се носат како една торба или ранец, Ова унисекс кожа ранец може да се користи како торба за лаптоп или секојдневна ранец, совршен за патување, запознавање, шопинг, викенд getaways, канцеларија, пешачење, качување и други затворен и отворен активности кои што може да ги задоволи своите потреби во различни прилики.Елегантен и убава faux кожа текстура, тоа е тајна прегради и торба е изненадувачки пространа и удобна.Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се. 1) Материјал : СТП кожа 2) Големина : 10.5 x 5 x 12.5 инчен (L x W x H) 3) Боја : избор на различни модели за да го изберете 4) Тежина : 0.65 kg/1.43 lbs 5) Стил : Класичен едноставна нанадвор со моден детал 6) Повод : Училиште, студирам, на патување,weekender,пешачење,шопинг и секојдневен живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

BIKKEMBERGS E2BPME1Q0065 РАНЕЦ
  • Свеж
Се проценува:

BIKKEMBERGS E2BPME1Q0065 РАНЕЦ

Бренд : BIKKEMBERGS.Направен во : Кина.Главен материјал : Еко велур.Bicolor : Виолетова.Пол : Мажи.Пол : Човек Тип : Ра

DEN 2400.00
Superdry Унисекс Шума Мал Ранец
  • Свеж
Се проценува:

Superdry Унисекс Шума Мал Ранец

избришете со влажна крпа.Ревен Лапорец.Rucksack.Кога функцијата ги исполнува стил, често постојат компроми�

DEN 1151.76