• Свеж
2 Парчиња Работи Капи со Копчето Вратоврска Назад Капи со Sweatband за Жените и Мажите,Една Големина - Таблата Рака Подготвени Жолт Цвет

2 Парчиња Работи Капи со Копчето Вратоврска Назад Капи со Sweatband за Жените и Мажите,Една Големина - Таблата

Buyers rating:
DEN 1812.00

Од стока

Со добар печатење квалитет, после миење, тие нема да се намалат или исчезнат.Миење на работа шапка во студена/топла вода пред првата употреба. [Уникатен Дизајн] Покрај копчиња на секоја страна, На симпатична мулти бои за печатење ќе бидете во добро расположение на работни дена и ќе го направат вашиот пациенти насмевка, се збогати работен век.Тоа може да се мијат со топла вода и овошје за да ги споделите мирис исчезне.Вратоврска затворање.Ве молиме овозможи мала големина разлика поради различни прирачник за мерење.Применливи прилики : Овие прилагодливи работи капи може да се примени за ресторан, дома, хотел, салон и така натаму, што е практичен додаток за да се задржи вашата коса чиста и сува, погодни за работа шапка, готвач шапка, итн.Еластична бенд на грб Една големина одговара на повеќето жени мажи и направите поудобен. 2 Парчиња работи капи со копчето вратоврска назад капи со sweatband за жени мажи Карактеристики : Апсорбира потта Лесно се апсорбира потта за време на вашиот работното време и задржи челото свежи. [Премиум Памучен Материјал] Направен од високо-квалитет полиестер, кој е лесен, удобен, дише, кожата-пријателска, удобна за долго време облечен.Бесплатни јазол тај-може да се врзат рака да се поправи капа и да се направи тоа се вклопува можете подобро. [Добро Прилагодување] дијаметар на врвот на капа е 7in/18cm.Материјал : Полиестер, Големина : една големина одговара на повеќето Боја : како на слики прикажани Пакет вклучува : 2 x Работи капи Топло напомена : Некои мириси се нормални само по шапка е примена. [Sweatband Дизајн] Не само Bouffant капи со копчиња дизајн, и, исто така, изградена-во sweatband преку челото, која брзо може да ги апсорбира сите потење да се задржи на чело чисти, суви и свежи за долго време работат, никогаш не влијае работи, супер удобно особено во лето или долго време облечен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Солена Екипажот машки Спорт
  • Свеж
Се проценува:

Солена Екипажот машки Спорт

ПРИЛАГОДЛИВ : snap затворање на задната страна овозможува удобно се вклопуваат за големини се движат од 7"

DEN 648.00
Коста Del Mar Мрежа Шапка
  • Свеж
Се проценува:

Коста Del Mar Мрежа Шапка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 2371.20