• Свеж
Остин Рог Класици Кина Уметност Отпад Кошница

Остин Рог Класици Кина Уметност Отпад Кошница

Buyers rating:
DEN 1195.20

Од стока

Додадете луксузни до вашата бања со овој Остин Рог Класичен бања додаток.Ова високо колекционерски сет има елегантен medallion шема потенцирана во злато и црвено база на боја, што дава луксузен се чувствуваат.Тоа се прави на поли-смола со високо полиран финиш.Пакет Димензија : 10.0 H x 19.5 L x 12.0 W. Додадете луксузни до вашата бања со овој Остин Рог Класичен бања додаток.Ова високо колекционерски сет има елегантен medallion шема потенцирана во злато и црвено база на боја, што дава луксузен се чувствуваат.Тоа се прави на поли-смола со високо полиран финиш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Umbra ESMA Отпад, Никел
  • Свеж
Се проценува:

Umbra ESMA Отпад, Никел

Единствена, нередовно во облик на отпад за бања или кујна.Направени од ' рѓаотпорни на никелобложено мес

DEN 958.80