• Свеж
ЛА Лен Водат Spandex Ѓубре Може да ги Покрие 44 Литри Круг, Корални

ЛА Лен Водат Spandex Ѓубре Може да ги Покрие 44 Литри Круг, Корални

Buyers rating:
DEN 2136.00

Од стока

Произведено во САД, ткаенина Потекло : САД.ЛА Лен contoured ѓубре може да ги покрие обезбедува чиста и мазна Извајани Слика од корпата за ѓубре.Тие се погодни за печатење со логото на вашиот Бренд.Навремено слободни.Машина за миење кул, нежни циклус.Користете благ детергент.Не користите кајгана.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно.Сепак, се должи на разликите во Компјутерски монитори, може да постојат варијации во боја помеѓу актуелната Производ и вашиот екран.Нашите spandex ѓубре покрие претвора вашиот користат грозен ѓубре Лименки во мазна елегантни и професионални се погледне за било кој настан.Направени во САД, тие се погодни за печатење со логото на вашиот бренд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне