• Свеж
Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Buyers rating:
DEN 3470.64

Од стока

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0. Објектот длабочина 17.5. Објектот ширина 19.3. Колекција Cielo. 100% рециклираат пакување на производите.Со гордост направено во Северна Америка.Мебел дизајн во центарот на потрошувачките вкусови и потреби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне