• Свеж
Женска Сламена Шапка Краток Гребенот Панама Fedora Плажа Сонцето Trilby Капа за Одмор Господа Навивам Лето Шапка

Женска Сламена Шапка Краток Гребенот Панама Fedora Плажа Сонцето Trilby Капа за Одмор Господа Навивам Лето

Buyers rating:
DEN 383.76

Од стока

Ние треба кратко гребенот и вовлечен круна.За господа и дами, на fedora понекогаш е подобар избор за тоа држи рамнотежа.Широк обод не може да биде погоден за секого, додека fedora со обод во совршена должина нè прави да изгледа многу стилски.Краток Гребенот-Сенка Помалку, Повеќе Стил : широк обод сламена шапка обично се обезбедува поголема заштита од сонце наместо модерен изглед за нас.Се тркалаат Назад Гребенот-Крива за Елеганција : Snap гребенот може да се носи надолу пред или до сите околу домот изгледот што го сакате.Прилагодливи Рака-Совршено се Вклопуваат : Една големина, но тоа носи добро се вклопуваат.Совршен за летен изглед, плажа и одмор.Предвремени затворање.Текстура Природни Слама Ткаенини : Она што може да имаат корист од природни слама ткаенина се на кожата-friendly и мултифункционален предности.Практични функции и луксузен чувства се она што може да се добие од овој Fedora.Или можеме да кажеме дека тоа tilts повеќе кон модерен и елегантен изглед кој е она што ние сакаме.Лесен и uncrushable.Напредни Тесни плетење техника гарантира тоа е совршен во форма и трајни производи кога се користи.Можете да ја однесете на вашиот оди потребната заштита од сонце и што е најважно стилски и елегантен изглед. 22 инчи обемот овозможи ова fedora да се приспособат на различни глава големини и за мажите и жените.Покрај тоа, декоративни тенок grosgrain шапка бенд кругови шапка врвот прави завршувањето поени, и претставува суптилен и елегантен изглед за сите господа и дами ова лето!.Тоа е класичен стил, која датира од раните денови на Панама капи и е поврзан со многу познати личности на луксуз и елеганција.Тоа е водоотпорен, како и така, не грижете се, кога ќе го носат и тоа е дождлив или кога сте испотени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне